Oprogramowania dla firm

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu w swojej firmie możesz łatwiej wprowadzić oszczędności i zwiększyć zyski swojej firmy. Oprogramowanie biznesowe wymaga poznania struktury firmy i jej działania, dzięki czemu przynosi jej korzyści takie jak:

  • doskonałe dopasowanie się do profilu działalności i specyfiki firmy,
  • posiadane oprogramowanie łatwo i wygodnie może być rozwijane wraz z rozwojem firmy,
  • oprogramowanie posiada tylko te funkcjonalności, które używane są w firmie, a co za tym idzie, nie inwestuje się w niepotrzebne funkcjonalności,
  • łatwo i szybko dotrzesz do potrzebnych danych, co zaoszczędzi Twój czas i wyeliminuje pomyłki!

Przykłady dedykowanego oprogramowania

Każda firma ma swój specyficzny profil działalności, w którym przy tworzeniu oprogramowanie uwzględnione powinny być odpowiednie warunki. Przykładowo tworząc system rezerwacji dla zakładu kosmetycznego należy uwzględnić ilość stanowisk pracy, dostępność pracowników itp.
Innym przykładem może być baza danych klientów firmy, dzięki której zawsze łatwo i szybko znajdziesz wszystkie potrzebne dane. Pozwoli to zaoszczędzić czas, który do tej pory tracono na szukanie wizytówek i wpisów w notatniku.
Także magazyny Twojej firmy, dzięki odpowiednio zaprojektowanemu oprogramowaniu stale będa odpowiednio zaopatrzone i nie zdarzy się już sytuacja, że prace firmy stanęły w miejscu z pomodu braków materiału w magazynie.
Przykładów dedykowanego oprogramowania może być tyle ile jest firm na świecie. Możemy zaprojektować system dla Twojej firmy już dziś!

Etapy tworzenia oprogramowania

Tworzenie oprogramowania to złożony proces, w którym ważna jest komunikacja między klientem, a projektantem. Pozwala to na odpowiednie określenie założeń funkcjonalnych systemu na wczesnym etapie jego projektowania. Systemy informatyczne tworzonę są w następujących etapach:

  • Określenie wymagań systemu – jest to etap, w których klient w rozmowach z analitykami określa jakie wymagania stawia systemowi,
  • Specyfikacja programu – powstaje pełna specyfikacja oprogramowania, czyli opis jego działania. Specyfikacja ta jest uzgadniana z klientem po czym powstaje plan i harmonogram działania,
  • Projektowanie – powstaje projekt dedykowanego systemu informatycznego, moduły i relacje. Możliwa jest konieczność zmian w specyfikacji, które uzgadniane są z klientem,
  • Implementacja – kodowanie programu
  • Integracja – testowanie oprogramowania
  • Konserwacja – akceptacja oprogramowania przez klienta, jego instalacja i przeszkolenie pracowników. Jeśli wymagane aktualizacje oprogramowania

Oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy

Tworząc oprogramowanie szczególną uwagę kierujemy na bezpieczeństwo danych oraz na jakość działania systemu. Stabilność działania naszych produktów gwarantuje także stabilność funkcjonowania Twojej firmy. Oprogramowanie stworzone specjalnie dla Twojej firmy wspomagają szybki i bezpieczny przepływ informacji między pracownikami firmy bądź w kontaktach z klientami.

Oprogramowanie biurowe tworzone na zamówienie daje Twojej firmie gwarancję inwestycji w narzędzia ułatwiające i przyspieszające pracę. Sam możesz zdecydować co ma zawierać system, a czego nie może mieć. Nie ważne jest, czy jest oprogramowanie dla małej firmy, czy dużego przedsiębiorstwa – programy pisane na zamówienie pomagają w łatwiejszym i szybszym działaniu oraz zapewniają długofalowe oszczędności, na które do tej pory nie można było sobie pozwolić. Nasze programy mogą wspomóc pracę w biurze, w magazynie, w zakładzie usługowym.

Dla naszych klientów tworzymy zarówno zwykłe oprogramowanie, jak i aplikacje internetowe (nazywane również aplikacjami webowymi bądź aplikacjami sieciowymi), w które obsługiwane są przez przeglądarkę internetową.

PAMIĘTAJ O TYM!

Do Ciebie należy decyzja jak ma wyglądać twój program. Do Ciebie należy decyzja jakie funkcjonalności ma zawierać, więc nie musisz płacić za niepotrzebne funkcje.

To Ty i Twoja firma wyznaczacie ścieżkę rozwoju oprogramowania. Nie musisz instalować niepotrzebnych aktualizacji, ale w razie potrzeby możesz szybko dodać nowe funkcje.