Outsourcing

Jeżeli nie masz doświadczenia w zarządzaniu swoja stroną, sklepem, czy sklepem internetowym, lub też brakuje Ci czasu na aktualizacje zarówno treści, jak i słów kluczowych wraz z wszystkimi innymi meta danymi to dobrze trafiłeś. Nasze usługi outsourcingowe są właśnie tym czego potrzebujesz! Nasza oferta w zakresie kompleksowej opieki nad stronami internetowymi to znakomita okazja dla firm, przedsiębiorstw i innych organizacji, które chcą mieć na bieżąco uaktualniane treści na stronie, jak i wszelkiego rodzaju meta tagi, słowa kluczowe, itp. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest specjalista w procesie optymalizowania swojej strony internetowej, jak również uaktualniania I edycji wszelkiej treści, która pojawia się na stronie.

Outsourcing

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez Klientów, oferujemy wysoko cenione i profesjonalne usługi, których głównym zadaniem jest poprawna i dogłębna pomoc w zakresie pozycjonowania strony i edytowania jej zawartości, a także uaktualniania oprogramowania. Nasze główne usługi obejmują m. in.:

 

Wszystkie oferowane przez nas usługi outsourcingowe są bardzo często wybierane przez naszych klientów. Odznaczamy się kompleksowością, dogłębna analizą pod kontem optymalizacji SEO, jak tez standardowego tekstu, czy grafik na stronach, sklepach internetowych, oraz portalach internetowych. Charakteryzuje nas szybka realizacja wszystkich usług, niezależnie od stanu ich skomplikowania, indywidualne podejście do branży / klienta / tematu, oraz wysoce wykwalifikowany personel.

Dla naszych usług outsourcingowych w zakresie opieki nad firmą oferujemy również szereg usług z nich powiązanymi. Klienci mogą skorzystać z opcji pozycjonowania pod wyszukiwarki, tworzenie dodatkowych podstron, dodawanie elementów menu, edycja i rozbudowa paneli do zarządzania zawartością strony, kampanie reklamowe w Internecie i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!