Wykonanie strony internetowej dla artystów, plastyków i szkół językowych

www.ieps.com.pl

 

Wykonanie strony internetowej dla artystów, plastyków i szkół językowych

 

Jednym z naszych klientów jest Instytut Edukacji Przez Sztukę z Opola. Właścicielka Instytutu poprosiła nas o stworzenie strony internetowej podkreślającej charakter jej dwóch dziedzin działania jakimi są kursy angielskiego i warsztaty plastyczne.

Wykonanie strony internetowej podkreślającej wyjątkowość tych dziedzin uzyskaliśmy poprzez prezentacjje zdjęć w animacji flash. Należy wspomnieć, że klientka ma możliwość samodzielnego wprowadzania zdjęć i calej treści na stronie poprzez panel otrzymanego od nas CMS’a.

Strona internetowa opracowana jest dwóch językach polskim i angielskim. W przejrzysty sposób są ustawione wszystkie kursy i warsztaty oraz podstawowe potrzebne informacje tj. kontakt, zapisy, o nas itp.  Opracowany  został formularz zapsiów opracowany wyłacznie pod profil działalności instytutu. Formularz pozwala w przejrzysty i szybki sposób dla użytkownika dokonać zapisu na lekcję angielskiego czy warsztatóy w plenerze.

Na stronie znajduje się strefa specjalnie opracowana tylko dla zalogowanych użytkwników. Funkcja logowania pozwala prowadzoncym zajecia czy warsztaty do przekazywania informacji poszczegłólnym użytkownikom np.  testy egzaminacyjne dla poszczegółnych grup czy wyniki ich. 

Nasza Klientka ma możliwość zaprezentowania swojego dorobku projektów, szkoleń, warsztatów dla artystów, plastyków i szkół językowych ale nie tylko dla każdego internałty. W stronie jest możliwość wydruku interesujących nas informacji.

 

 Wykonanie strony internetowej dla grupy artystów Strona internetowa