Tworzenie strony www dla osób fizycznych Nysa

 

Strony www dla osób fizycznych Nysa

 

Tworzenie stron www dla osób fizycznych jest to jeden ze sposobów prezentacji swojej osoby czy zainteresowań.

Zostaliśmy poproszeni o opracowanie strony umożliwiającej zaprezentowanie działek na sprzedaż. Podczas budowy strony zaproponowaliśmy Klientowi optymalizacje i pozycjonowanie w celu szybkiej prezentacji jego działek. 

Budowa prezentowanej strony zajęła nam 2 dni od momentu dostarczenia materiałów od klienta dokonaliśmy następujących czynności zakup i skonfigurowanie domeny,  podłożenie oprogramowania CMS i ustawienie serwera, opracowanie grafiki, obróbka zdjęć i skanowanie dostarczonych materiałów, podłożenie zdjęć i materiałów, konsultacja z klientem na temat strony i jej optymalizacji oraz rozliczenie i przekazanie strony Klientowi.

Strona składa się z podstawowych zakładek tj. główna strona, opis działek podzielony na kategorie budowlane i przemysłowe oraz kontakt. Pozwoliło to zaprezentować w sposób przejrzysty i prosty propozycje działek naszego klienta. Zastosowaliśmy grafikę w kolorystyce zieleni tak aby nie rozpraszała uwagi oglądajacych osób. Najważniejsze informacje zostały podkreślone i poselekcjonowane według wytycznych Klienta.

Dokładamy należytych starań aby wszyscy nasi Klienci indywidualni (osoby fizyczne) czy klienci instytucjonalni (firmy, instytucje) byli usatysfakcjonowani ze strony a przede wszystkim oferujemy korzystne ceny dla każdego, uzależnione od rozmiarów stron www.

Jeśli chcą Państwo przekonać się ile kosztowałaby strona prezentujaca Państwa zainteresowania lub informująca o nowo otwartym klubie, pubie, restauracji, atrakcjach, to zapraszamy do biura ul. Piłsudskiego 62A – wejście od strony ul. Czarnieckiego.

                                                                                                   

                                                                                                                                         Zespół Lumi Technology

 

Tworzenie strony www dla osób fizycznych Nysa – stron www