Tworzenie sklepu internetowego opolskie Nysa

www.birdzokulary.pl

 

Tworzenie sklepu internetowego Opolskie

 
Tworzenie sklepu internetowego dla firmy Birdzokulary z Opola. Dołożyliśmy wszelkich starań by oferowany asortyment firmy, jak najlepiej komponowały się w zaprojektowanej grafice.
 
Biorąc pod uwagę duży wachlarz produktów okularów, gogli i ich akcesoria zaprojektowaliśmy sklep internetowy wraz z panelem “CMS”. Nasz klient może dzięki niemu w kilka minut aktualizować sklep czy zwiększyć zakres sprzedawanych towarów. Poprzez zastosowane specjalnego oprogramowanie w sklepie Klient w przejrzysty sposób może poinformować kupujących o specjalnych produktach, promocjach czy wyprzedażach.
 
W budowanym sklepie internetowym zastosowaliśmy specjalny moduł produktów, umożliwiający szczegółowy opis produktu wraz ze zdjęciami i możliwości wydruku oferty produktu. Sklep internetowy posiada funkcję wyboru elementów okularów tj. opraw, koloru szkła itp. 
Grafika sklepu jest opracowana w spokojnych, stonowanych barwach tak aby osoby przeglądające ofertę miały możliwość przejrzystego zapoznania się z gamą produktów. Czytelne przejścia między poszczególnymi zakładkami, zapewniają dobrą orientację w sklepie. 
 

Dopasowujemy aplikacje sklepu internetowego do oczekiwań naszych klientów pod każdym względem. Tworzymy również sklepy wielojęzyczne. Sklepy internetowe są przez nas wstępnie optymalizowane, aby już na wstępie pomóc naszym klientom zaistnieć na rynku internetowym. Sklep internetowy czy strony firmowa to furtka do nowego rynku, ale optymalizacja i pozycjonowania stron to już klucz do sukcesu.

 
Zadowolenie klienta było tak duże, że złożył zamowienie na budowę drugiego sklepu internetowego. Zaprazentujemy go już w krótce dla Państwa.
 
 
Budowa sklepu internetowego Nysa – Pozycjonowanie stron Nysa – Tworzenie sklepu internetowego opolskie