Przebudowa stron www Opole aktualizacja strony internetowe Nysa Paczków

www.hbgolf.eu

 

 Przebudowa strony www – aktualizacja stron internetowych

 

Dla klienta HBGolf przebudowaliśmy stronę internetową. Przebudowa strony zawierała:

  • stworzenie nowej szaty graficznej
  • podłożenie naszego panelu CMS (systemu zarządzania treścią)
  • dodanie nowych galerii
  • stworzenie kilkunastu podstron
  • aktualizacja kilku podstron
  • przebudowa strony w trzech językach: czeskim, polskim oraz angielskim
  • instalacja i aktualizacja danych na serwerze klienta

Dzięki przebudowie klient będzie mógł własnoręcznie edytować i uaktualniać swoją stronę w trzech językach. Wystarczy, że wejdzie do panelu CMS i kliknie na stronę, którą chce zmienić i będzie mógł w kilka sekund ją aktualizować.

 

Poniżej porównanie starej i nowej wersji strony

Tak wyglądała stara wersja strony:

 Tak wyglądała 
stara strona www.hbgolf.eu

A tak wygląda strona po przebudowie:

A tak wygląda nowa wersja

Profil działalności naszego klienta nie ogranicza się tylko do Polski, ale obejmuje on także wiele innych krajów. Zaprojektowana została strona wielojęzyczna, która dzięki prostocie obsługi naszego systemu Lumi CMS jest dla naszego klienta łatwa i szybka w edycji.

Klient wykonuje setki zdjęć swoich prac, dlatego też ważną funkcją dla klienta jest możliwość tworzenia nowych galerii oraz dodawanie zdjęć do tych galerii. Dzięki naszemu CMS klient może to robić nawet na końcu świata (jeśli oczywiście ma dostęp do internetu). Z tego co wiemy obecnie buduje pole golfowe w Egipcie.

Profesjonalna szata graficzna pozwoli klientowi na zdobycie nowych klientów.

 

Przebudowa stron wwwaktualizacja strony internetowejulepszanie & rozbudowa stron www

 

Posiadając stronę internetową przez kilka lat dochodzi się do wniosku, że czas coś zmienić na stronie. Nawet, gdy jest ona ładna, to chcemy zaprezentować coś nowego dla naszych klientów, czymś ich zaskoczyć na naszej witrynie internetowej.

Masz stronę, na której są nieaktualne informacje i chcesz je zmienić. Możemy zrobić to dla Ciebie. Dostosujemy Twoją stronę do takiej formy, jaką będziesz sobie życzył.

Wiemy, że profesjonalna strona wymaga od czasu do czasu pewnych zmian.  Poprawiamy każdy rodzaj strony, aktualizujemy informacje na stronach www.

 

Przebudowa stron dla klientów z całej Polski, a także z zagranicy (Czechy, Niemcy, Anglia). Najwięcej zleceń realizujemy z województwa opolskiego i dolnośląskiego z miast: Nysa, Prudnik, Opole, Krapkowice, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Kamień Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Kłodzko, Racibórz.